Kasjer-sprzedawca ARI

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Zatrudnimy pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca w MARKECIE ZOOLOGICZNO-WĘDKARSKIM ARI

OPIS STANOWISKA:

aktywna sprzedaż produktów;
budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami;

obsługa kasy fiskalnej i terminala;

dbanie o porządek na terenie sklepu;

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność
- Umiejętność pracy w zespole

-otwartości na kontakt z klientem;

-szybkości działania;
-wysokiej kultury osobistej;
-zaangażowania i otwartości ;
-doświadczenia w obsłudze klienta (mile widziane).

- zaangażowania w pracę,

-sumienności i dokładności w przy wykonywaniu obowiązków,

OFERUJEMY:
przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole;

DANE KONTAKTOWE:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłąnie CV ze zdjęciem na adres email arisklep@gmail.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr
133 poz. 883 z póżn. zm. )

Rozpoczęcie: 23.05.2016, 11:10, zakończenie: 12.04.2018 17:04

Arisklep

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)